Konkurs „1. urodziny kanału”

Lada dzień minie rok odkąd na swoim kanale „Zwiedzajmy Świat” na YouTube opublikowałam pierwszy odcinek. Jak ten czas szybko leci! Z okazji tej rocznicy 18 sierpnia 2021 r. odbędzie się konkurs z nagrodami 🙂

Na początek pragnę gorąco, z całego serca podziękować wszystkim, którzy zaglądają na mój kanał, oglądają filmy, lajkują je, komentują, udostępniają, podsyłają znajomym, zdecydowali się na subskrypcję kanału. Każde miłe słowo jest dla mnie bardzo cenne – w całości ogarniam wszystko sama, a wierzcie, jest tego sporo i czasu zajmuje też całkiem sporo 😉

Choć filmy znajdują się na YouTube, to konkurs pragnę zorganizować tutaj na blogu. Wiem, że nie każdy z widzów ma możliwość udzielania się na YouTube czy też nie każdy założył konto na Facebooku. By wziąć udział w konkursie na tym blogu wystarczy podczas udzielania odpowiedzi podać imię lub jakieś przezwisko oraz swój adres e-mail. Przyda się sprawny Internet – o wygranej zdecyduje szybkość udzielenia poprawnej odpowiedzi.

Konkurs rozpocznie się w środę 18 sierpnia 2021 roku o godz. 18:00 i będzie się składał z trzech osobnych zadań, tak więc w każdym z nich zostanie wyłoniony Zwycięzca i za każde zadanie jest przewidziany zestaw nagród. Jakie to nagrody – zobaczycie w filmie poniżej.

Jak wziąć udział w konkursie i wygrać?

  1. Około godz. 17:50 w przeglądarce (Google Chrome, Opera itp.) klikamy na stronę https://zwiedzajmyswiatblog.wordpress.com/2021/08/18/konkurs1/
  2. W osobnej karcie wchodzimy na stronę kanału Zwiedzajmy Świat na YouTube https://www.youtube.com/channel/UC13cYYWDbxrVe5WANLtpGIA/videos
  3. Co jakiś czas odświeżamy pierwszą kartę ze stroną konkursową (klikamy prawym przyciskiem myszki i wybieramy komendę „odśwież”). Do czasu publikacji 1. zadania konkursowego o godz. 18:00 na stronie będzie widniał komunikat „Nie znaleziono”.
  4. Gdy zadanie zostanie opublikowane należy w karcie z YouTube znaleźć informacje potrzebne do udzielenia odpowiedzi. Chyba, że bez tego znamy odpowiedź 🙂
  5. Odpowiedzi udzielamy w formie komentarza. Piszemy naszą odpowiedź, podajemy swoje imię lub coś innego oraz adres e-mail i klikamy „Opublikuj komentarz”.
  6. Pierwsza prawidłowa odpowiedź jaka pojawi się pod zadaniem zostanie skomentowana przez Organizatora w sposób jednoznacznie wskazujący na Zwycięzcę. Automatycznie zadanie zostaje uznane za zakończone. Klikamy w link podany poniżej zadania kierujący do konkursu nr 2, który rozpocznie się 18 sierpnia 2021 r. o godz. 18:15.
  7. Postępujemy analogicznie jak przy konkursie nr 1.
  8. Po zakończeniu zadania nr 2 klikamy w link kierujący do konkursu nr 3, który rozpocznie się 18 sierpnia 2021 r. o godz. 18:30.
  9. Jeżeli zostaliśmy uznani za zwycięzcę któregoś z zadań, po zakończeniu konkursu nr 3 wysyłamy maila na adres kontakt@zwiedzajmyswiat.pl i podajemy w nim nasze dane adresowe, na które ma zostać wysłany zestaw nagród.

Obejrzyj film poniżej a zobaczysz instrukcję udziału w Konkursie w formie wideo oraz nagrody dla poszczególnych zadań konkursowych:

Regulamin konkursu:

Reklama
Categories: Bez kategorii | Dodaj komentarz

Zobacz wpisy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: